Běh Údolím samoty 2016 - Výsledková listina

MÍSTO JMÉNO A PŘÍJMENÍ ROČNÍK ODDÍL ČAS
DROBOTINA CHLAPCI II



1 Vítek Lamač 2011 Atletika Cvikov 00:00:55
2 Daniel Švihovský 2011 Beermental Team 00:01:05
3 Vít Hájek 2011 Magic Bike Team 00:01:09





DROBOTINA DÍVKY II



1 Lenka Janelová 2011 KB Kamenický Šenov 00:01:04
2 Valerie Čuplová 2012 DDM Smetanka Nový Bor 00:01:08
3 Lola Vobrová 2012 OK Bor 00:01:11
4 Adéla Hančová 2011 HSK Horní Rokytnice 00:01:25
5 Ela Týnková 2014 Týnkovi 00:02:22





DROBOTINA CHLAPCI I



1 Ondřej Zajíček 2009 Slovan Varnsdorf 00:00:47
2 Antonín Kříž 2009 AC Česká Lípa 00:00:48
3 Kunze Philipp 2009 PSV Zittau 00:00:49
4 Jakub Hanč 2009 HSK Horní Rokytnice 00:00:53
5 Matyáš Švihovský 2010 Beermental Team 00:00:57
6 Štěpán Sýkora 2010 AK Bílina 00:01:00
7 Matouš Hovorka 2009
00:01:04
8 Lukáš Macela 2010 Nový Bor 00:01:19





DROBOTINA DÍVKY I



1 Karolína Havlasová 2009 Ajeto Lindava 00:00:50
2 Anežka Haasová 2009 Atletika Nový Bor 00:00:51
3 Viktorie Čuplová 2009 DDM Smetanka Nový Bor 00:00:53





PŘÍPRAVKA CHLAPCI II



1 Vojtěch Novák 2007 AC Česká Lípa 00:01:31
2 Jonáš Samek 2007 AC Česká Lípa 00:01:32
3 Matěj Parásek 2007 KB Kamenický Šenov 00:01:33
4 Kunze Lukas 2007 PSV Zittau 00:01:34
5 Idmar Janele 2007 KB Kamenický Šenov 00:01:40
6 Martin Tichý 2007 SG Doksy 00:01:42
7 Dalibor Novotný 2008 Dukla Liberec 00:01:50





PŘÍPRAVKA DÍVKY II



1 Andrea Treglerová 2007 AC Česká Lípa 00:01:34
2 Anna Půčková 2007 TJ Jiskra Nový Bor 00:01:37
3 Pavla Půčková 2007 TJ Jiskra Nový Bor 00:01:38
4 Barbora Lamačová 2007 OK Jiskra Nový Bor 00:01:42
5 Magdaléna Bažantová 2008 KB Kamenický Šenov 00:01:46
6 Tereza Pröllerová 2008 AC Česká Lípa 00:01:50





PŘÍPRAVKA CHLAPCI I



1 Štěpán Pícha 2005 AC Česká Lípa 00:01:27
2 Jakub Havlas 2005 Ajeto Lindava 00:01:28
3 Václav Novotný 2006 Dukla Liberec 00:01:31
4 Petr Nýdrle 2005 Ajeto Lindava 00:01:35
5 Haas Vítězslav 2006 Atletika Nový Bor 00:01:37





PŘÍPRAVKA DÍVKY I



1 Denisa Dánková 2005 Velký Valtinov 00:01:30
2 Šárka Stojerová 2005 Brniště 00:01:35
3 Tereza Krobová 2006 SK ZŠ Jablonné v Podj. 00:01:36
4 Anna Tichá 2006 SG Doksy 00:01:40





MLADŠÍ ŽÁCI



1 Jan Kopřiva 2003 Jiskra Nový Bor 00:02:12
2 Jakub Zajíček 2004 Slovan Varnsdorf 00:02:19
3 Michal Tregler 2004 AC Česká Lípa 00:02:22
4 Václav Valt 2004 Brniště 00:02:34
5 Filip Bažant 2004 KB Kamenický Šenov 00:02:40
6 Jan Parásek 2003 KB Kamenický Šenov 00:02:41





MLADŠÍ ŽÁKYNĚ



1 Viktorie Patzeltová 2003 TJ Jiskra Nový Bor 00:02:29
2 Lucie Peškařová 2004 AC Česká Lípa 00:02:34
3 Veronika Pröllerová 2004 AC Česká Lípa 00:02:46
4 Adéla Vašáková 2005 KB Kamenický Šenov 00:03:01





STARŠÍ ŽÁCI



1 Josef Zátka 2001 KB Kamenický Šenov 00:12:54
2 Jan Kopřiva 2003 Jiskra Nový Bor 00:13:42
3 Michal Votýpka 2003 BS Nový Bor 00:14:37
4 Jan Zátka 2004 KB Kamenický Šenov 00:15:02
5 Idmar Janele 2007 KB Kamenický Šenov 00:15:59
6 Václav Novotný 2006 Dukla Liberec 00:16:45
7 Filip Bažant 2004 KB Kamenický Šenov 00:17:19





STARŠÍ ŽÁKYNĚ



1 Lucie Peškařová 2004 AC Česká Lípa 00:16:14
2 Monika Fridrichová 2001 SK ZŠ Jablonné v Podj. 00:16:55
3 Dominika Širlová 2002 AC Česká Lípa 00:17:21
4 Adéla Vašáková 2005 KB Kamenický Šenov 00:18:19
5 Barbora Lamačová 2007 OK Jiskra Nový Bor 00:19:45





DOROSTENCI



1 David Stoja 2000 ACCLI 00:12:52
2 Matouš Kosina 1999 LHS 00:13:09
3 Honza Holinec 2000 Nový Bor 00:13:54





DOROSTENKY



1 Štěpánka Bisová 2000 AC Česká Lípa 00:13:52
2 Zuzana Rozsypalová 1999 KB Kamenický Šenov 00:18:09





JUNIOŘI



1 Radek Bekr 1997 CL Sport Team 00:12:49
2 Daniel Jordán 1997 ACCL 00:13:33
3 Milan Vašák 1998 KB Kamenický Šenov 00:16:27





JUNIORKY



1 Veronika Pröllerová 2004 AC Česká Lípa 00:18:11





MUŽI MÍLAŘI



1 Patrik Stupka 1996 AC Česká Lípa 00:13:23
2 Jiří Erben 1977 Swahil Beer team 00:14:33
3 Jaroslav Bažant 1975 KB Kamenický Šenov 00:17:02
4 Libor Král 1981 Swahil Beer team 00:17:42
5 Adam Přibyl 1991 Konkordia Děčín 00:36:13





ŽENY MÍLAŘKY



1 Jindra Krobová 1976 SK ZŠ Jablonné v Podj. 00:16:05
2 Terezie Čančíková 1985 AC Česká Lípa 00:16:47
3 Monika Choděrová 1976 TJ Jiskra Nový Bor 00:17:58
4 Petra Pröllerová 1974 Česká Lípa 00:19:11
5 Šárka Půlkrábová 1972 KB Kamenický Šenov 00:19:15
6 Monika Tučková 1976 OK Jiskra Nový Bor 00:19:50
7 Jana Novotná 1973 Dukla Liberec 00:20:04
8 Petra Stránská 1965 Rungo 00:20:13
9 Hana Pěničková 1956 Nový Bor 00:21:36
10 Blanka Erbenová 1985 Swahill Beer Team 00:21:48
11 Lenka Vašáková 1972 KB Kamenický Šenov 00:21:50
12 Lenka Janelová 1976 KB Kamenický Šenov 00:22:47





MUŽI VYTRVALCI



1 Jan Francke 1984 Haven Team 00:35:33
2 Tomáš Kolařík 1978 Cyklorenova Cvikov 00:35:49
3 Štěpán Skopový 1986 Cvikov 00:36:15
4 Arnošt Hlaváček 1987 Mercedes Salomon team 00:39:20
5 Miloň Németh 1978 XDK.cz 00:39:22
6 Filip Švácha 1995 AC Česká Lípa 00:39:35
7 Jaromír Švihovský 1980 Beermental Team 00:41:16
8 Kamil Krejný 1977 TT Cyklorenova Cvikov 00:41:23
9 Ota Králíček 1979 LHS 00:42:10
10 Jan Zátka 1975 KB Kamenický Šenov 00:43:18
11 Pavel Souhrada 1982 KV Klíč 00:43:33
12 Jakub Conk 1983 KVK Rumburk 00:44:57
13 Jan Vaníček 1997 SRTG Česká Lípa 00:45:28
14 Jiří Tůma 1979 CK Šluknovsko 00:45:35
15 Petr Dragoun 1979 AC Rumburk 00:45:35
16 Štěpán Marek 1980 Jiskra Nový Bor 00:46:27
17 František Dvořák 1979 Run zoufalci 00:46:53
18 Aleš Bečvařík 1986 KV Klíč 00:47:48
19 Alexandr Vítek 1978 Tj Doksy 00:49:07
20 Vasil Dogaru 1981 XDK.cz 00:56:58
21 Michal Stránský 1989 OK Jiskra Nový Bor 00:58:45
22 Mattithjáh Rambousek 1988 Habanéro bar 01:00:23
23 Oto Kopoun 1996 SRTG Česká Lípa 01:00:48

David Dvořák 1994 Lasvit Bikers DNF00:31:02

Milan Hrouda 1977 Cyklofit Liberec DNF00:31:17





ŽENY VYTRVALKYNĚ



1 Tereza Macháčková 1978 TJ Doksy 00:45:09
2 Eva Matějčková 1993
00:46:06
3 Ita Krafková 1981 OK Nový Bor 00:46:48
4 Ivana Slaměná 1984 AC Česká Lípa 00:48:37
5 Michaela Týnková 1982 TJ Jiskra Nový Bor 00:48:42
6 Eva Švihovská 1983 Beermental Team 00:51:13
7 Hana Václavíková 1964 KV Klíč 00:51:22
8 Martina Krzáková 1987 Česká Lípa 00:56:19
9 Martina Landová 1986 Sk Žízníkov 00:56:25
10 Hedvika Vavřincová 1992 hybejsebou.cz 00:56:29
11 Stanislava Šťástková 1972 Potkol Nový Bor 00:56:58
12 Klára Šafránková 1985 Kamenické běhny 00:57:53
13 Šárka Rybářová 1982 KV Klíč 00:58:14
14 Hedvika Knoblochová 1974 Kamenické běhny 00:58:15
15 Erika Přibylová 1966 Konkordia 00:58:50
16 Helena Loubková 1953 Cvikov 01:00:33
17 Heidi Morgenstern 1963 DAV Zittau 01:01:39
18 Alena Bouchnerová 1974 AC Česká Lípa 01:02:03
19 Eva Koblížková 1976 Kamenické běhny 01:02:56
20 Petra Lozowik 1956 Kelchsteiner 01:03:51
21 Marta Slámová 1975
01:08:30
22 Tereza Pištová 1989
01:15:34





MUŽI VETERÁNI I



1 Kunze Holm 1973 PSV Zittau 00:36:11
2 Zdeněk Walter 1972 Zahrádky 00:39:37
3 Čestmír Honzátko 1975 Zajíc von Šaratic 00:39:41
4 Jaroslav Jíra 1971 AC Česká Lípa 00:39:46
5 Arnošt Haufert 1972 Horolezecký klub Varnsdorf 00:40:21
6 Jiří Novotný 1971 Dukla Liberec 00:40:56
7 Pavel Chotěnovský 1976 Volfartice 00:41:08
8 Zdeněk Kubíček 1972 OK Mnichovo Hradiště 00:42:16
9 Jan Holinka 1970 SG Doksy 00:43:04
10 Libor Macura 1973 Bar Čerňák Nový Bor 00:43:27
11 Ondřej Sláma 1976 Bohemie Nový Bor 00:43:49
12 Ladislav Věchet 1970 Česká Lípa 00:43:58
13 Eifler Bernd 1970 PSV Zittau 00:45:58
14 Miroslav Pröller 1970 Česká Lípa 00:46:32
15 Martin Volejník 1974 Dubá 00:47:03
16 Ladislav Kvasnička 1974 žlutá ponorka 00:51:16
17 Mojmír Červený 1974 žlutá ponorka 00:51:35
18 Martin Tichý 1969 SG Doksy 00:58:02





MUŽI VETERÁNI II



1 Luboš Sádovský 1965
00:40:10
2 Petr Charousek 1966 Triatlon 00:41:02
3 Zdeněk Bufka 1957 AC Česká Lípa 00:42:04
4 Pavel Veselý 1966 HSK Horní Rokytnice 00:44:12
5 Vladimír Šrachta 1960 Cvikov 00:44:21
6 Oldřich Slaměný 1952 AC Česká Lípa 00:48:47
7 Karel Francke 1956
00:56:19
8 Heimo Clemenz 1959 PSV Zittau 00:57:25
9 Vladislav Jelínek 1952
01:00:46
10 Karel Pěnička 1951 Space Team Nový Bor 01:01:17