Kytlický minitriatlon 2016 - Výsledková listina

Dorostenci 15-18








#

St

Jméno

Ročník

Tým/Bydliště

Stát

Plavání

MTB

Běh

Celkem

1

83

Srbecký Filip

1999

CK Šluknovsko

CZE

00:10:36.35

00:50:27.70

00:30:46.41

01:34:00.80

2

155

Šorf Pavel

1999

Haven Extreme

CZE

00:12:23.35

00:47:32.20

00:32:56.31

01:34:56.90

3

154

Novák František

1998

Tri Ski HORNÍ POČERNICE

CZE

00:10:34.57

00:52:21.50

00:37:31.48

01:42:43.00

4

161

Rek Matěj

2001

Česka Lipa

CZE

00:12:06.15

01:05:08.50

00:36:51.95

01:57:31.80

Muži 19-39








#

St

Jméno

Ročník

Tým/Bydliště

Stát

Plavání

MTB

Běh

Celkem

1

178

Francke Jan

1984

Haven team

CZE

00:08:16.56

00:45:37.00

00:26:43.50

01:22:18.90

2

162

Petr Ondřej

1997

Haven

CZE

00:08:55.56

00:46:38.00

00:26:32.16

01:23:39.90

3

145

Švorc Michal

1997

BIG SHOCK TEAM o.s.

CZE

00:07:35.46

00:46:10.70

00:29:26.12

01:24:45.50

4

58

Kolařík Tomáš

1978

TT CYKLORENOVA CVIKOV

CZE

00:10:41.66

00:46:42.90

00:27:48.05

01:26:22.80

5

120

Janda David

1987

SK Kola Víšek

CZE

00:08:56.41

00:46:42.30

00:30:00.55

01:27:17.00

6

42

Berka Jan

1989

Haven team

CZE

00:09:37.31

00:47:13.60

00:29:28.71

01:28:02.20

7

52

Hradec Pavel

1988

Liberec

CZE

00:11:02.18

00:49:49.20

00:27:32.44

01:30:11.40

8

151

Sanitrník Michael

1977

ETRIATLON TEAM

CZE

00:10:52.29

00:51:12.60

00:29:19.84

01:33:50.30

9

100

Zeman David

1992

SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM

CZE

00:13:00.90

00:50:10.20

00:28:40.57

01:33:54.80

10

48

Dvořák David

1994

Lasvit Bikers

CZE

00:10:52.68

00:49:31.30

00:31:53.18

01:34:20.90

11

179

Marx Jan

1983

HZS Jablonec nad Nisou

CZE

00:11:16.19

00:51:36.30

00:30:42.00

01:37:20.90

12

69

Maruška Jindřich

1979

Triatlon Jablonec

CZE

00:08:43.95

00:54:23.70

00:32:03.65

01:37:27.90

13

59

Kompert Jakub

1985

Praha

CZE

00:12:47.19

00:52:15.10

00:31:35.77

01:38:40.60

14

170

Kočí Martin

1992

Haven team

CZE

00:10:56.83

00:51:36.70

00:34:14.08

01:38:46.30

15

40

Balík Michal

1986

www.protiutok.cz

CZE

00:08:55.74

00:58:11.80

00:30:42.94

01:39:30.70

16

88

Tauš Jakub

1997

Horní Libchava

CZE

00:09:05.90

00:53:10.00

00:35:16.89

01:39:47.60

17

73

Novák Michal

1994

Horní Prysk

CZE

00:11:09.85

00:52:06.60

00:34:07.76

01:40:17.90

18

71

Németh Miloň

1978

xdk.cz

CZE

00:10:50.51

00:55:17.10

00:32:18.99

01:41:29.90

19

72

Nevyhoštěný Vladimír

1995

Tri-Heart

CZE

00:09:46.96

00:54:31.80

00:34:56.89

01:41:39.80

20

65

Krejný Kamil

1977

TT CYKLORENOVA CVIKOV

CZE

00:11:03.28

00:53:07.80

00:35:19.08

01:41:59.70

21

171

Dvořák Tomáš

1985

Haven team

CZE

00:11:46.48

00:52:15.90

00:36:56.09

01:43:49.40

22

55

Jančovič Martin

1984

Krušnoman Triathlon Team Litvínov

CZE

00:10:55.87

00:54:53.00

00:35:37.85

01:43:50.10

23

146

Vansteenkiste Maxime

1991

CK Šluknovsko - bicykl Kříž team

BEL

00:10:13.70

00:53:35.30

00:38:00.06

01:44:11.70

24

173

Novák Pavel

1992

Bez týmu

CZE

00:10:54.57

00:49:58.70

00:41:30.41

01:45:01.90

25

56

Joachymstál Vít

1981

ZajKo Team

CZE

00:11:17.29

00:57:46.30

00:34:32.78

01:46:42.20

26

43

Bicenc Michal

1992

Kytlice

CZE

00:13:20.97

00:54:28.00

00:35:17.30

01:47:16.10

27

46

Conk Jakub

1983

CK Šluknovsko

CZE

00:11:18.18

00:54:39.10

00:39:10.04

01:47:32.20

28

44

Bönisch Radek

1977

Skanska

CZE

00:12:48.72

00:58:10.60

00:34:40.45

01:49:01.60

29

50

Hlaváček Arnošt

1987

Mercedes Benz Salomon team

CZE

00:12:56.76

00:57:24.20

00:34:54.77

01:49:30.60

30

41

Bečvařík Aleš

1986

Konverzační výběh na Klíč

CZE

00:14:40.56

00:55:42.50

00:36:10.11

01:49:51.60

31

57

Kaiser Jan

1977

Kaiserteam

CZE

00:12:40.74

00:55:26.40

00:39:28.59

01:49:56.30

32

149

Vopat Václav

1984

STS Chvojkovice Brod

CZE

00:10:59.90

00:58:37.90

00:37:32.86

01:49:59.80

33

85

Sůra Rudolf

1981

CDL SYSTEM a.s.

CZE

00:13:32.60

00:57:51.90

00:36:49.54

01:52:10.10

34

82

Souhrada Pavel

1982

Konverzační výběh na Klíč

CZE

00:12:58.92

01:04:03.20

00:34:09.23

01:53:35.50

35

147

Košík Jozef

1988

Vítkovce

SVK

00:12:46.69

01:00:12.20

00:36:04.84

01:53:50.40

36

66

Křivánek Pavel

1977

penzion J&A Janouškovcovi

CZE

00:13:29.69

00:59:09.90

00:36:44.19

01:54:00.50

37

70

Mašek Pavel

1979

Kozojedy

CZE

00:13:03.29

01:00:26.90

00:37:47.18

01:55:45.30

38

61

Kotva Jan

1984

Triade Děčín

CZE

00:11:23.41

01:04:31.80

00:38:54.32

01:56:59.70

39

64

Krejčí Milan

1977

Provodín

CZE

00:12:52.20

00:59:57.50

00:40:38.82

01:57:26.70

40

166

Spilka Martin

1979

SKI SK Praha 4

CZE

00:13:13.40

01:03:07.90

00:37:23.97

01:57:42.80

41

177

Vítek David

1979

Český Dub

CZE

00:13:18.22

00:57:41.50

00:44:11.55

01:58:56.10

42

77

Pavelko Peter

1980

Košice

CZE

00:10:25.22

01:02:05.10

00:43:24.24

02:00:46.70

43

74

Novák Lubomír

1980

ČSPOTV, ch.o.

CZE

00:13:31.27

01:06:27.80

00:40:57.99

02:03:12.10

44

153

Němec Tomáš

1991

Kytlice

CZE

00:11:44.53

01:06:19.10

00:41:55.36

02:03:33.30

45

89

Tesařík Jan

1983

Praha

CZE

00:13:19.18

01:09:58.80

00:44:05.49

02:11:37.00

46

143

Machačný Jiří

1990

JM Česká Kamenice

CZE

00:17:50.50

01:06:27.60

00:44:43.86

02:13:05.70

47

140

Blaťák Jakub

1983

NOVÉ DOMKY

CZE

00:15:39.22

01:19:39.30

00:41:25.45

02:20:56.80

DNF

87

Šebl Ondřej

1990

EPO

CZE

00:12:06.51

29

Muži 40+








#

St

Jméno

Ročník

Tým/Bydliště

Stát

Plavání

MTB

Běh

Celkem

1

174

Knejzlík Marek

1976

Haven team

CZE

00:10:11.40

00:49:28.10

00:30:03.57

01:31:31.30

2

158

Arnold Zdeněk

1973

Haven Extreme

CZE

00:11:13.98

00:48:09.20

00:31:32.73

01:33:36.60

3

148

Peterka Marek

1970

Triade Děčín

CZE

00:09:38.76

00:50:23.80

00:32:08.66

01:33:46.30

4

180

Rouček Pavel

1973

KL sport Děčín

CZE

00:09:07.75

00:54:13.60

00:31:49.35

01:37:10.90

5

84

Suchý Pavel

1969

TT CYKLORENOVA CVIKOV

CZE

00:10:04.38

00:52:16.60

00:33:25.75

01:37:42.20

6

182

Zemler Václav

1963

Nazdařbůh

CZE

00:10:48.34

00:52:36.40

00:34:36.48

01:39:55.90

7

80

SKÁLA Petr

1968

ETRIATLON TEAM

CZE

00:10:47.90

00:52:51.40

00:35:09.56

01:41:02.90

8

75

Novák Oldřich

1972

EPO

CZE

00:11:16.76

00:53:10.30

00:35:06.19

01:41:48.00

9

51

Holinka Jan

1970

SG Doksy

CZE

00:11:21.35

00:54:20.40

00:34:02.39

01:42:23.50

10

49

Haufert Arnošt

1972

Horolezecký klub Varnsdorf

CZE

00:11:02.26

00:57:23.90

00:31:25.48

01:42:35.70

11

98

Walter Zdeněk

1972

Zahrádky

CZE

00:12:47.19

00:54:57.40

00:33:35.65

01:44:48.10

12

163

Vopat Milan

1961

Pro Corde

CZE

00:12:04.49

00:57:56.60

00:33:43.75

01:46:14.60

13

54

Chotěnovský Pavel

1976

Volfartice

CZE

00:13:11.57

00:58:16.30

00:32:44.62

01:47:42.90

14

76

Pacina Jan

1966

Triade Děčín

CZE

00:11:26.12

00:57:28.00

00:42:59.38

01:54:52.70

15

144

Jandera Petr

1966

TRI CLUB JABLONEC a/Nisou

CZE

00:12:51.50

01:03:36.70

00:37:54.29

01:56:26.00

16

91

Tichý Martin

1969

SG Doksy

CZE

00:13:27.74

01:00:08.10

00:43:15.16

02:00:27.30

17

60

Košik Michal

1974

Triade Děčín

CZE

00:09:53.23

01:03:36.60

00:44:55.01

02:01:02.90

18

157

Šrachta Vladimir

1960

Cvikov

CZE

00:14:48.87

01:04:36.00

00:37:37.77

02:01:24.20

19

181

Hrdinka Čestmír

1967

Český Brod

CZE

00:13:35.64

01:06:20.60

00:39:16.48

02:02:00.00

20

152

Čadek Jiří

1962

Bez týmu

CZE

00:14:46.60

01:02:37.10

00:43:26.01

02:03:39.80

21

99

Zadák Vojtěch

1973

Salvatorsportclub

CZE

00:12:02.79

01:01:45.20

00:47:06.30

02:04:17.70

DNF

150

Sádovský Luboš

1965

Bez týmu

CZE

00:11:15.94

12

DNF

165

Petrák Tomáš

1976

TRIATLON FOJTKA

CZE

00:11:29.41

8

DNF

164

Hofman Jaroslav

1971

Krásná Lípa

CZE

00:13:16.75

20

Dorostenky 15-18








#

St

Jméno

Ročník

Tým/Bydliště

Stát

Plavání

MTB

Běh

Celkem

1

95

Urbanová Anna

1998

Liberec

CZE

00:09:57.19

01:13:30.70

00:52:10.09

02:19:47.40

2

78

Pechová Karolína

1999

Liberec 14

CZE

00:10:06.23

01:13:28.10

00:52:11.08

02:19:47.70

Ženy 19+








#

St

Jméno

Ročník

Tým/Bydliště

Stát

Plavání

MTB

Běh

Celkem

1

172

Loubková Ivana

1980

Rohozec Amulet Cvikov

CZE

00:11:34.77

00:49:36.20

00:33:16.38

01:36:36.20

2

68

Loubková Kateřina

1981

Rohozec Amulet Cvikov

CZE

00:10:27.81

00:53:31.60

00:31:03.44

01:37:08.80

3

63

Krafková Ita

1981

Konverzační výběh na Klíč

CZE

00:15:16.94

00:56:35.60

00:33:22.31

01:47:14.20

4

175

Měchurová Tereza

1988

Nový Bor

CZE

00:12:29.25

00:58:36.70

00:33:55.79

01:48:04.30

5

45

Bredlová Jaroslava

1987

Ústí nad Labem

CZE

00:14:01.87

01:02:32.30

00:34:56.38

01:54:49.10

6

81

Slaměná Ivana

1984

Volfartice

CZE

00:14:05.38

01:04:16.30

00:37:33.27

01:58:44.20

7

67

Kvapilova Vera

1976

Turnov

CZE

00:15:14.10

01:04:21.90

00:38:17.53

02:01:31.80

8

94

Týnková Michaela

1982

TJ Jiskra Nový Bor

CZE

00:14:05.20

01:05:59.70

00:39:54.95

02:01:51.80

9

156

Lopourová Marie

1990

MK Hradec Králové

CZE

00:13:12.76

01:07:50.60

00:39:40.05

02:05:35.20

10

62

Kovaříková Lenka

1989

Most

CZE

00:12:34.74

01:04:13.00

00:48:22.87

02:07:59.30

11

79

Rybářová Šárka

1982

Konverzační výběh na Klíč

CZE

00:14:27.59

01:07:45.60

00:42:43.09

02:08:14.60

12

96

Valachová Šárka

1976

Konverzační výběh na Klíč

CZE

00:14:46.29

01:07:08.70

00:42:56.99

02:08:47.60

13

90

Tesaříková Erika

1988

Praha

CZE

00:15:02.97

01:07:29.80

00:42:47.63

02:09:28.80

14

53

Chlupová Petra

1988

Nový Bor

CZE

00:14:33.37

01:07:29.20

00:42:48.11

02:09:29.10

15

142

Zlámalová Vladimíra

1966

Mikulášovice

CZE

00:14:33.62

01:09:50.70

00:44:19.17

02:13:54.70

16

47

Čermáková Alena

1985

Česka Lipa

CZE

00:14:44.39

01:10:57.30

00:46:40.57

02:17:49.10

17

160

Petráková Zuzana

1979

TRIATLON FOJTKA

CZE

00:14:00.11

01:20:39.30

00:44:21.34

02:22:05.60

18

92

Topinková Barbora

1979

RUNGO.cz

CZE

00:16:56.91

01:16:41.90

00:47:24.27

02:24:30.50

19

176

Macounová Lucie

1982

Bez týmu

CZE

00:15:43.70

01:22:12.90

00:50:04.21

02:31:37.40