Konečné pořadí I. ročníku 2014

1. Klíčový běh 11.1.2014 93 startujících
2. Polevská Lyže/Polevský běh lyžařů 19.4.2014 77 startujících
3. Běh údolím samoty 1.5.2014 72 startujících
4. Radvaneckej Šajn Kap 2.5.2014 35 startujících
5. X duatlon Kytlice 31.5.2014 62 startujících
6. Kytlický minitriatlon 8.9.2014 87 startujících
MUŽI ročník 1973 a mladší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. úč.b. celkem
1. Hrouda Milan 1977 Cyklofit LBC MTB Team 22 24   28 37 34 25 170
2. Bureš Lukáš 1982 Kolokrám Svijany 31     40 40 37 20 168
3. Cmunt Petr 1996 Jiskra Nový Bor 28 31   22 22 26 25 154
4. Matějů Michal 1977 Liberec 26 28 37 18   16 25 150
5. Németh Milan 1978 XDK.cz 34 34 21     23 20 132
6. Šmíd Jan 1982 SKI Polevsko 18 17 31 23 15   25 129
7. Vohanka Aleš 1979 CC Varnsdorf 15   24 24 20 21 25 129
8. Krejný Kamil 1977 Swahil Beer Team 14 11 20 21 5 20 30 116
9. Miroslav Daňko 1977 Chotyně 24 37 40       15 116
10. Dvořák David 1994 Nový Bor 11 13 22 19 3 17 30 112
11. Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice 23 22 28     12 20 105
12. Olšar Ondřej 1997 pk Česká Lípa 19     26 34   15 94
13. Kolařík Tomáš  1978 OK Jiskra Nový Bor 40         28 10 78
14. Kolář Václav 1989 AC Slovan Liberec   16 34       10 60
15. Rouček Petr 1981 Triade Děčín         18 31 10 59
16. Ondřej Petr 1997 Cyklorenova Cvikov 20       28   10 58
17. Pacina Jan 1994 Děčín         21 24 10 55
18. Polesný Martin 1980 Tri Space 21       23   10 54
19. Bek Tomáš 1980 MS Auto Česká Lípa   14     19   10 43
20. Pekárek Petr 1978 SK Blíževedly       17 14   10 41
21. Zátka Jan 1975 SKI Polevsko 0 8 16       15 39
22. Souhrada Pavel 1982 PK CL 0 7 15       15 37
23. Smrčka Martin 1992 Opičák 17       10   10 37
24. Hurčík Jan 1985 Česká Lípa 0       11 9 15 35
25. Verba Aleš 1978 Eleven Rubena test team 8       16   10 34
26. Králíček Ota 1979 Horní Podluží 7     16     10 33
27. Klapka Štěpán 1980 Plavání u Pavla         8 15 10 33
28. Jančovič Martin 1984 Artrotická Kyčel         12 10 10 32
29. Ludwig Marcel 1989 C.K. Looser Deutsche Gabel     14     8 10 32
30. Jindřich Matěj 1981 Kola Brabec 6       9   10 25
31. Kamenec Tomáš 1977 HO Nový Bor 0   13       10 23
32. Sláma Ondřej 1976 Bohemia Nový Bor 2 9         10 21
33. Netolický Lukáš 1979 Česká Lípa 0   6   0   15 21
34. Hackel Tomáš 1980 Česká Lípa 0   9       10 19
35. Koutný Stanislav 1976 OK Jiskra Nový Bor 0   5       10 15
36. Pleva Zdeněk 1984 Team Česká Tlama 3         0 10 13
37. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa         0 1 10 11
38. Dogaru Vasil 1981 Swahil Beer Team 0 0         10 10
39. Kotva Jan 1984 HS Telnice 0         0 10 10
40. Spejchal Tomáš 1988 Nový Bor         0 0 10 10
VETERÁNI ročník 1974 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. úč.b. celkem
1. Jíra Jaroslav 1971 AC Česká Lípa 40 37 37   26 21 25 186
2. Spurný Milan 1961 CC Varnsdorf     16 34 37 31 20 138
3. Šrachta Vladimír 1960 Munro Sprint Cvikov 24 22 22 22 17 16 30 137
4. Suchý Pavel 1969 Krásná Lípa 31       40 40 15 126
5. Valenta Karel 1974 BK Varnsdorf 26 28 24   22   20 120
6. Sádovský Luboš 1965 Jablonec nad Nisou     26   31 28 15 100
7. Jandač Petr 1966 Nový Bor   18 13 24   17 20 92
8. Novotný Jiří 1971 Kateřinky 37   34       10 81
9. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 34   28       10 72
10. Smolík Jiří 1972 TJ Doksy   31 31       10 72
11. Arnold Zdeněk 1973 Cvikov   24   31     10 65
12. Kubíček Zdeněk 1972 Mnichovo Hradiště 28   23       10 61
13. Růžička Aleš 1968 Kolbenka Bike Team         24 24 10 58
14. Kosina Michal 1972 LHS 13   10   18   15 56
15. Kronika Miroslav 1971 KlubStart CZ 20         23 10 53
16. Plaček Tomáš 1963 ASK Děčín 23 19         10 52
17. Pacina Jan 1966 Triade Děčín         21 20 10 51
18. Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa   20 18       10 48
19. Horák Martin 1973 Motiv Sport     12 26     10 48
20. Žilina Jan 1972 STS Kobylisy         20 18 10 48
21. Hofman Jaroslav 1971 Krásná Lípa 15   19       10 44
22. Procházka Milan 1948 Doksy     15     19 10 44
23. Novotný Zdeněk 1957 Fountain cs         19 14 10 43
24. Tuťálek Vlastimil 1961 TJ Doksy   17 8       10 35
25. Dneboský Josef 1960 Liga 100 Česká Lípa   16 7       10 33
26. Pěnička Karel 1951 Space Team Nový Bor   14 5       10 29
ŽENY
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. úč.b. celkem
1. Slaměná Ivana 1984 Volfartice 31 37 37 37 31 28 30 203
2. Loubková Kateřina 1981 Eleven Rubena test team 40   40 37   40 20 177
3. Lhotáková Anežka 1997 Schrödingerův Institut 28       34 34 15 111
4. Loubková Ivana 1980 Eleven Rubena test team 37       40   10 87
5. Krobová Jindra 1976 Jablonné v Podještědí 20 23 22       15 80
6. Matulová Laura 1984 AC Česká Lípa   34 31       10 75
7. Křížová Petra 1982 PK Stráž pod Ralskem   17 21     18 15 71
8. Krafková Ita 1981 OK Jiskra Nový Bor 34         26 10 70
9. Daňková Zuzana 1982 Chotyně   28 26       10 64
10. Václavíková Hana 1964 Sklárna Ajeto 23 22         10 55
11. Formanová Zuzana 1978 Semily       28   16 10 54
12. Dospělová Lucie 1992 Varnsdorf     18   23   10 51
13. Rejholcová Andrea 1969 OK Jiskra Nový Bor 21   19       10 50
14. Kopecká Pavla 1974 Česká Lípa   19 20       10 49
15. Klapková Veronika 1979 AC Krompach     16   22   10 48