Konečné pořadí II. ročníku 2015

1. Klíčový běh 21.3.2015 61 startujících
2. Polevská Lyže/Polevský běh lyžařů 18.4.2015 84 startujících
3. Běh údolím samoty 1.5.2015 84 startujících
4. Radvaneckej Šajn Kap 8.5.2015 52 startujících
5. X duatlon Kytlice 30.5.2015 54 startujících
6. Kytlický minitriatlon 8.8.2015 84 startujících
7. Pivovarské MTBO Cvikov 22.8.2015 59 startujících
MUŽI ročník 1976 a mladší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. úč.b. celkem
1. Kolařík Tomáš  1978 TT Cyklorenova Cvikov 40   40 24 37 40   25 206
2. Cmunt Petr 1996 Benny Invest 40 40 34   31 28   25 198
3. Dvořák David 1994 Lasvit Bikers 20 19 22 23   20 37 30 171
4. Németh Miloň 1978 XDK.cz 28 34 31     21 28 25 167
5. Bureš Lukáš 1982 CK Kolokrám Svijany 31     34 34 26   20 145
6. Pekárek Petr 1978 SK Blíževedly 15 7 11 20 19 16 22 35 138
7. Bek Tomáš 1980 MS Auto Česká Lípa 16 14 21 14 20 19   30 134
8. Pleva Zdeněk 1983 Team Česká tlama 12 13 18 10 15 12 28 35 133
9. Hrouda Milan 1977 Cyklofit Superior High 5 24       28 31   15 98
10. Francke Jan Venca 1984 Aloha Bar     37   4   40 15 96
11. Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice   17 24 12   17   20 90
12. Skopový Štěpán 1976 Cvikov   12 23   16   17 20 88
13. Vlček Matěj 1981 TT Cyklorenova Cvikov 14   17 15 21     20 87
14. Daňko Miroslav 1977 Chotyně   37       34   10 81
15. Krejný Kamil 1977 TT Cyklorenova Cvikov   10 19   18 11   20 78
16. Staněk Roman 1978 CS Trinité Vratislavice 13 11 16 4 5     25 74
17. Souhrada Pavel 1982 Česká Lípa 7   10       24 20 61
18. Pavlovec Jan 1995 OK Bor 22   28         10 60
19. Šmíd Jan 1982 SKI Polevsko 26 23           10 59
20. Conk Jakub 1983 Rumburk 5 5 5 6 12     25 58
21. Polesný Martin 1980 Tri-Space Liberec 18   26         10 54
22. Novotný Josef 1979 ASK Děčín 21 18           10 49
23. Schwarz Herbert 1978 Kola Brabec       40       5 45
24. Jindra Pavel 1978 Eleven Mercedes Mitas         40     5 45
25. Nouzák Miloš 1977 Big Shock       37       5 42
26. Janda David 1987 Praha           37   5 42
27. Němec Filip 1995               37 5 42
28. Fürst Matouš 1996 TJ Lokomotiva Liberec 34             5 39
29. Novák Michal                 34 5 39
30. Sláma Ondřej 1976 Bohemie Nový Bor 17     11       10 38
31. Motl Ondřej 1994 ASK Slavie Praha   31           5 36
32. Verba Aleš 1978 Eleven Mercedes Mitas 10     16       10 36
33. Helbig Daniel 1986 Eleven Germany       31       5 36
34. Klapka Štěpán 1980 Holák   0 4   17     15 36
35. Bizon                 31 5 36
36. Pech Petr 1986               31 5 36
37. Focke Jiří 1987               31 5 36
38. Urbánek Petr 1981 AC Slovan LBC   28           5 33
39. Degwerth Thomas 1983 DAV Zittau       28       5 33
40. Hurčík Jan 1985 Česká Lípa   0         23 10 33
41. Fichtner Adam 1985 Redpoint Eleven Team   26           5 31
42. Hahmann Sebastian 1984 BSG       26       5 31
43. Buri Vojta 1978 Haven team         26     5 31
44. Jakub Faifer 1983 Mapy.cz             26 5 31
45. Doležal Rostislav 1976               26 5 31
46. Doškář Jakub 1988 Liberec       17   3   10 30
47. Kazda Jiří 1982 SC Jičín   24           5 29
48. Hradec Pavel 1988 OOB TJ Turnov         24     5 29
49. Kvasnička Daniel 1978 Cyklofit Superior High 5           24   5 29
50. Martin Wendler 1976 SK Žizníkov             24 5 29
51. Třešňák Tomáš 1979 Notfast 23             5 28
52. Beránek Ladislav 1990 BTT Libochovice   6 12         10 28
53. Pacina Jan 1994 KL Sport Děčín         23     5 28
54. Kočí Martn 1992 Haven team           23   5 28
55. Lukáš Cerman 1981               23 5 28
56. Švácha Filip 1995 AC Česká Lípa   22           5 27
57. Janák Jiří 1982 Lasvit Bikers 8   9         10 27
58. Veselý Jan 1990 MadBike Liberec       22       5 27
59. Knejzlík Marek 1976 Mimoň         22     5 27
60. Valášek Jan 1988 Redfrog           22   5 27
61. Dvořan Stanislav 1983 Author Xterra team   21           5 26
62. Raum Steffen 1980 Sebnitzer RV       21       5 26
63. Jančovič Martin 1984 Veverka na kofeinu         11 5   10 26
64. Cabalka Aleš 1971               21 5 26
65. Martin Kalista 1983 LK Abertamy             21 5 26
66. Slavata Tomáš 1980 Author Xterra team   20           5 25
67. Kavalír Josef 1982 SKP Mladá Boleslav     20         5 25
68. Punčochář Petr                 20 5 25
69. Švihovský Jaromír 1980 Beermental 19             5 24
70. Sanpecht Torsten 1978 DAV Zittau       19       5 24
71. Juška Miloslav 1977 Reseko Nový Bor   8       6   10 24
72. Jankovský Tomáš 1969 TJ ŽÍZEŇ             19 5 24
73. Větrovský Jan 1990 Kellys Bike Ranch team       18       5 23
74. Petrák Tomáš 1976 Triatlon Fojtka           18   5 23
75. Rejnart Jiří 1979 TJ ŽÍZEŇ             18 5 23
76. Toráň Petr 1982 Bohemie Nový Bor 6   6         10 22
77. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa   16           5 21
78. Martin Ehl 1973               16 5 21
79. Podzimek Jakub 1997 Hrádek nad Nisou   15           5 20
80. Stezka Martin 1984 Chřibská     15         5 20
81. Prokop Matěj 1990 Slovanka   4     6     10 20
82. Matzner Martin 1988 MC bike           15   5 20
83. Šikola Pavel 1985 Česká Lípa     14         5 19
84. Kynský Tomáš 1989 Já a moje druhé Já         14     5 19
85. Válek Ondřej 1979 Nový Bor   2 2     0   15 19
86. Šorf Pavel 1999 Haven Extreme           14   5 19
87. Hackel Tomáš 1980 Česká Lípa 3 0 0         15 18
88. Záviška Adam 1994 Praha       13       5 18
89. Černý Ondřej 1985 Aquaklub Liberec     13         5 18
90. Hrubý Lukáš 1987 SPONA Teplice         13     5 18
91. Novák František 1998 Bez týmu           13   5 18
92. Savva Andreas 1981   11             5 16
93. Tůma Jiří 1979 TJ Rumburk-Kola Brabec         10     5 15
94. Novák Michal 1994 Horní Prysk           10   5 15
95. Králíček Ota 1979 Horní Podluží 9             5 14
96. Pavlis Antonín 1986 ASK Děčín   9           5 14
97. Ličík Ladislav 1989 MadBike Liberec       9       5 14
98. Borov Tomáš 1984 Vrchlabí         9     5 14
99. Irain Jiří 1994 KV Viking MB           9   5 14
100. Tůma Jiří 1979 Kola Brabec     8         5 13
101. Kliment Jan 1982 Žandov       8       5 13
102. Volejník Lukáš 1980 Magic bike team         8     5 13
103. Nevyhoštěný Vladimír 1995 Liberec 2         1   10 13
104. Maruška Jindřich 1979 Triatlon Jablonec           8   5 13
105. Řeháček Luboš 1981 Česká Lípa   1 1         10 12
106. Pavlovec Dan 2000 Pihel     7         5 12
107. Hořák Radek 2000 Radvanec       7       5 12
108. Ludwig Marcel 1989 C. K. Looser Deutsch Gabel         7     5 12
109. Bönisch Radek 1977 Skanska           7   5 12
110. Šťastný Martin 1981 Děčín   0 0         10 10
111. Netolický Lukáš 1979 Česká Lípa   0 0         10 10
112. Zikmund Vilém 1980 Česká Lípa       5       5 10
113. Kotva Jan 1984 Triade Děčín   0       0   10 10
114. Čečerle Lukáš 1977 Liberec 4             5 9
115. Pavelko Peter 1980 Košice           4   5 9
116. Čistý Jakub 1985 Liberec   3           5 8
117. Poštolka Jan 1981 Česká Lípa     3         5 8
118. Svoboda Petr 1979 Česká Lípa       3       5 8
119. Tuma Míra   AK Oseček         3     5 8
120. Matejič Ondřej 1993           2     5 7
121. Mašek Pavel 1979 Kozojedy           2   5 7
122. Kabelka Milan 1985 Liberec 1             5 6
123. Straka Tomáš 1978 Horní Počernice         1     5 6
124. Jiskra Jakub 1986 Nový Bor 0             5 5
125. Gawlik Viktor 1977 Jablonec nad Nisou 0             5 5
126. Homolka Karel 1981 Krásná Lípa 0             5 5
127. Čech Jiří 1991 Aplic 0             5 5
128. Urban Jan 1978 LK Mělník   0           5 5
129. Tomášek Jan 1991 Nový Bor   0           5 5
130. Samuelson Bright 1981 Polevsko   0           5 5
131. Svatoň David 1977 Česká Lípa     0         5 5
132. Dogaru Vasil 1981 Swahil Beer Team     0         5 5
133. Novotný Tomáš 1982 VDF     0         5 5
134. Milner Michal 1980 Česká Lípa     0         5 5
135. Danko Filip 1981 V limbu     0         5 5
136. Rambousek Matěj 1988 V limbu     0         5 5
137. Nevečeřal Lukáš 1979 Badminton Proboštov           0   5 5
138. Sádovský Marek 1994 TJ Bižuterie Jabl.N/Nisou           0   5 5
139. Tesařík Jan 1983 Praha           0   5 5
140. Novák Michal 1982 SK Babice           0   5 5
141. Procházka Jan 1991 WWS Club Praha           0   5 5
142. Heinrich Václav 1978 IMIN           0   5 5
143. Blaťák Jakub 1983 Nové Domky           0   5 5
144. Cmunt Ondřej 2003 Haven Extreme           0   5 5
145. Šantora Jan 1986 KV Viking MB           0   5 5
146. Kolařík Jakub 1985 Čakovice           0   5 5
147. Karvan Pavel 1982 Písek           0   5 5
148. Zaoral Jakub 1983 Praha           0   5 5
VETERÁNI ročník 1975 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. úč.b. celkem
1. Suchý Pavel 1969 TT Cyklorenova Cvikov 24 23 21 37 34   26 30 195
2. Haufer Arnošt 1972 Horolezecký klub Varnsdorf   24 34 19 21 24 34 30 186
3. Holinka Jan 1970 SG Doksy 21 17 19 24 23 22 31 35 175
4. Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 23 12 18 14 18 19   30 134
5. Bureš Vladimír 1972 SG Doksy 19   13 15 16 15 24 30 132
6. Tichý Martin 1969 SG Doksy 15 5 7 16 15 17 24 35 129
7. Jíra Jaroslav 1971 TT Cyklorenova Cvbikov 40 34 37         15 126
8. Spurný Milan 1961 CC Varnsdorf   13 15 34   34   20 116
9. Sádovský Luboš 1965 Jablonec nad Nisou 28 31       37   15 111
10. Valenta Karel 1974 Běžecký kroužek Varnsdorf 34   28   26     15 103
11. Krostack Bernd 1964 PSV Zittau 37   40         10 87
12. Macura Libor 1973 Nový Bor 22 21 23         15 81
13. DiCara Stephan 1969 Polevsko 31 37           10 78
14. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa   28 24         10 62
15. Walter Zdeněk 1972 Zahrádky   26 26         10 62
16. Pröller Miroslav 1970 Česká Lípa   16 11   20     15 62
17. Zátka Jan 1975 SKI Polevsko   20 22         10 52
18. Honzátko Čestmír 1975 Cvikov       20 22     10 52
19. Plaček Tomáš 1963 ASK Děčín 26 14           10 50
20. Podroužek Dušan 1974 AC Slovan Liberec   40           5 45
21. Ščuka Radek 1964 SKI Paudera       40       5 45
22. Kovář Petr 1975 Eleven Mercedes Mitas         40     5 45
23. Rouček Pavel 1973 KL sport Děčín           40   5 45
24. Fousek Karel 1970 SAC Bělá pod Bezdězem             40 5 45
25. rejholec Michal 1974               40 5 45
26. Finkous                 40 5 45
27. Schneberger                 40 5 45
28. Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa   18 14         10 42
29. Peterka Marek 1970 Triade Děčín         37     5 42
30. Kučis                 37 5 42
31. Skuba Jaromír 1952               37 5 42
32. Němec Viktor 1971               37 5 42
33. Kosina   LHS Kosáci             34 5 39
34. Lupoměstský David                 34 5 39
35. Studniční Josef                 34 5 39
36. Novotný Jiří 1971 Kateřinky     31         5 36
37. Holub Vlastislav 1961 SKI Paudera       31       5 36
38. Gittler Vladislav 1968 MTB Větrov         31     5 36
39. Seidl Robert 1967 SLČR           31   5 36
40. Mosig Uwe 1968 Subnitzer RV       28       5 33
41. Veselý Vítězslav 1966 ORLI DC         28     5 33
42. Zemler Václav 1963 Varnsdorf           28   5 33
43. Honza Feigl 1973 Na pohodu             28 5 33
44. Petr Chachy Machara 1975               28 5 33
45. Martin Chachy Machara 1969               28 5 33
46. Fišer Jan 1958 SKI Paudera       26       5 31
47. Vohnout Miroslav 1964 CC Varnsdorf           26   5 31
48. Břetislav Chlup 1960               26 5 31
49. Zachariáš Radek 1972               26 5 31
50. Koloušek Pavel 1970 Triade Děčín         24     5 29
51. Janeček Václav 1973 Elas Hrádek nad Nisou   8       11   10 29
52. Glinka Gregor 1974 DAV Zittau       23       5 28
53. Farda Petr 1973 SPONA Teplice           23   5 28
54. Novák Martin 1975 Liberec   22           5 27
55. Mader Petr 1973 LHS       22       5 27
56. Jan Ryšavý 1973 POTKOL             22 5 27
57. Bogar Leoš 1966 Bohemie NB       21       5 26
58. Hofman Jaroslav 1971 Krásná Lípa           21   5 26
59. Měkota Martin 1969 DC Panelák Starák 20             5 25
60. Kubíček Zdeněk 1972 OK Mnichovo Hradiště     20         5 25
61. Tuž Jaroslav 1969 Bazén Liberec           20   5 25
62. Jirounek Bohuslav 1966 Frýdlant   19           5 24
63. Pešek Vladimír 1970 Triade Děčín         19     5 24
64. Fürst Aleš 1968 TJ Lokomotiva Liberec 18             5 23
65. Dneboský Josef 1960 AC Česká Lípa   7 6         10 23
66. Kazimiers Michael 1970 Sebnitzer RV       18       5 23
67. Jandač Petr 1966 Nový Bor           18   5 23
68. Chroust Jan 1960 SČK Krásná Lípa 17             5 22
69. Lörinc Ján 1972 Ústí nad Labem     17         5 22
70. Horák Martin 1973 Janov       17       5 22
71. Pacina Jan 1966 Triade Děčín         17     5 22
72. Vítek Josef 1969 Krásná Lípa 16             5 21
73. Věchet Ladislav 1970 Česká Lípa     16         5 21
74. Vitula Pavel 1975 SKI Polevsko           16   5 21
75. Kaplan Viktor 1974 Jablonec nad Nisou   15           5 20
76. Čáp Petr 1975 Liberec 14             5 19
77. Michal Jan 1969 Sokol Senohraby         14     5 19
78. Lanča Milan 1973 Škoda Auto           14   5 19
79. Pražák Jaroslav 1962 Liberec 13             5 18
80. Pěnička Karel 1951 Space Nový Bor   4 4         10 18
81. Lerner Luděk 1960 WWS Club Praha           13   5 18
82. Horáček Pavel 1964 Česká Lípa     12         5 17
83. Čadek Jiří 1962 Průmstav           12   5 17
84. Král Luděk 1964 Děčín   11           5 16
85. Lukeš Martin 1968 Eleven Run Team   10           5 15
86. Pavlovec Petr 1963 Pihel     10         5 15
87. Hájek Jiří 1971 Děčín   9           5 14
88. Tuťálek Vlastimil 1961 TJ Doksy     9         5 14
89. Ulman Josef 1941 TJ Doksy     8         5 13
90. Hadrava Martin 1963 Česká Lípa   6           5 11
91. Salač Martin 1973 Česká Lípa     5         5 10
92. Kvasnička Ladislav 1974 Lysá nad Labem     0         5 5
93. Červený Mojmír 1974 Roudnice nad Labem     0         5 5
ŽENY                        
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. úč.b. celkem
1. Rybářová Šárka 1982 Česká Lípa 28 24 23 26 28 20 31 35 195
2. Krafková Ita 1981 OK Nový Bor   37     37 31 37 20 162
3. Krzáková Martina 1987 Česká Lípa 26 22 22 24 26     25 145
4. Finkousová Jana 1987 Kozojedy         40 37 40 15 132
5. Valachová Šárka 1976 Svor     17 28 23 13   20 101
6. Kovářová Jana 1973 Kola Brabec       31 34 17   15 97
7. Loubková Kateřina 1981 TT Cyklorenova Cvikov     40     40   10 90
8. Macháčková Tereza 1978 TJ Doksy   40 37         10 87
9. Chlupová Petra 1988 Nový Bor   19       18 26 15 78
10. Grulichová Gabriela 1981 AC Česká Lípa   34 26         10 70
11. Dospělová Lucie 1990 Varnsdorf     24   31     10 65
12. Šťástková Stanislava 1972     21         31 10 62
13. Grošaftová Lucie 1981 Česká Lípa   26         23 10 59
14. Loubková Helena 1953 TT Cyklorenova Cvikov 24   21         10 55
15. Loubková Ivana 1980 TT Cyklorenova Cvikov 40             5 45
16. Tvrdíková Lenka 1989 Litoměřice   17 18         10 45
17. Barešová Nikola 1993 Kellys Bike Ranch Team       40       5 45
18. Rejholcová Andrejka 1969               40 5 45
19. Václavíková Hana 1964 Žízníkov 37             5 42
20. Matějčková Ludmila 1957 Kola Brabec       37       5 42
21. Skubová Dominika                 37 5 42
22. Vítková Světla 1977 Krásná Lípa 34             5 39
23. Matějíčková Eva 1993 Rumburk     34         5 39
24. Novotná Michaela 1993 MadBike Liberec       34       5 39
25. Popelková Daniela 1987 Bike Gallery           34   5 39
26. Nouzakova Blanka 1979 Big Shock Team             34 5 39
27. Kosinová 1975 LHS Kosáci             34 5 39
28. Švihovská Eva 1983 Beermental 31             5 36
29. Daňková Zuzana 1982 Chotyně   31           5 36
30. Francke Petra 1982 Aloha Bar     31         5 36
31. Šebelková Štěpánka 1978 ŠŠ potkol             31 5 36
32. Týnková Michaela 1982 Nový Bor   28           5 33
33. Podoláková Tereza 1989 DDM Cvikováček     28         5 33
34. Černá Karolína 2000 Benešov           28   5 33
35. Kateřina Nemethová                 28 5 33
36. Kalousová Alena 1979 Geyer UT           26   5 31
37. Sochůrková Martina 1983           24     5 29
38. Ševelová Marie 1985 TJ Sokol Maxičky           24   5 29
39. Slámová Marta 1975 Zákupy 23             5 28
40. Králová Edita 1985 Děčín   23           5 28
41. Kadlecová Jana 1988 Texas           23   5 28
42. Hořejšová Hana 1960 Příbram 22             5 27
43. Tesaříková Erika 1988 Praha           22   5 27
44. Renata Ryšavá 1977 POTKOL             22 5 27
45. Pilařová Zuzana 1976 Praha 9           21   5 26
46. Ličková Lenka 1986 LK Abertamy             21 5 26
47. Knoblochová Hedvika 1974 Česká Kamenice   20           5 25
48. Jínová Vladimíra 1966 VDF Varnsdorf     20         5 25
49. Baňkovská Lucie 1976 Doksy     19         5 24
50. Křížová Anna 1988 Komárov u Hořovic           19   5 24
51. Lukešová Martina 1968 Saně Smržovka   18           5 23
52. Zajícová Andrea 1986 Nový Bor   16           5 21
53. Rozborová Jitka 1968 TJ Slovan Varnsdorf     16         5 21
54. Landová Martina 1986 SK Žizníkov           16   5 21
55. Nikitinová Šárka 1993 Jiříkov   15           5 20
56. Kracmanová Hana 1976 Česká Lípa     15         5 20
57. Jakubičková Michaela 1989 MC bike           15   5 20
58. Hajzlerová Petra 1982 KV Viking MB           14   5 19
59. Veselá Miloslava Erika 1987 Praha           12   5 17
60. Urbanová Anna 1998 Liberec           11   5 16