XDK 2016 - Výsledková listina

Výsledky - 8.let                    
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
572 Vojtěch Bartoš               0:25:26 1 7
584 Marek Patka               0:28:20 2 9
97 Antonín Bartoš               0:50:35 3 13
     
579 Julie Klapková               0:33:40 1 10
99 Barbora Hašková               0:34:04 2 11
580 Adéla Kočová               0:41:20 3 12
Výsledky - 9.let
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
583 Kryštof Patka               0:20:45 1 3
582 Jakub Hašek               0:22:00 2 6
     
98 Jarmila Nováková               0:26:20 1 8
Výsledky - 10-11.let
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
551 Tomáš Knejzlík               0:17:30 1 1
     
576 Natália Volejníková               0:20:33 1 2
578 Anežka Kluchová               0:20:57 2 4
577 Nikola Volejníková               0:21:40 3 5
Výsledky - mladší žáci
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
570 Zajíček Jakub 2004 Slovan Varnsdorf Mladší žáci open 0:16:18 0:39:59 0:02:46 0:59:03 1 13
566 Zeman Radim 2004 Bike & Ski Bakajda Mladší žáci open 0:19:32 0:35:54 0:04:10 0:59:36 2 14
                       
Následující závodníci absolvovali zkrácený úvodní běh a následné kolo a běh již v pořádku a jsou hodnoceny mimo pořadí
590 Husák Aleš 2004   Mladší žáci open   0:50:51 0:03:23 0:54:14    
502 Bilý Erik 2004 Dětský domov Jablonné v P Mladší žáci open   1:12:55 0:04:31 1:17:26    
Výsledky - starší žákyně
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
549 Chaloupková Hana 2002 Exit Team Starší žákyně open 0:17:43 0:40:24 0:03:22 1:01:29 1 15
587 Šolínová Jana 2002 Děčín Starší žákyně open 0:19:49 0:46:14 0:03:45 1:09:48 2 21
588 Soukupová Kateřina 2002 Děčín Starší žákyně open 0:22:24 0:51:13 0:04:08 1:17:45 3 26
                       
Výsledky - starší žáci
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
542 Rek Matěj 2001 Česká Lípa Starší žáci open 0:16:13 0:31:58 0:03:13 0:51:24 1 6
589 Haufert Adam 2001 L700 Starší žáci open 0:15:58 0:32:40 0:03:37 0:52:15 2 7
539 Džurban Jiří 2001 Dětský domov Jablonné v P Starší žáci open 0:16:20 0:52:26 0:03:28 1:12:14 3 24
507 Bilý Ondřej 2002 Dětský domov Jablonné v P Starší žáci open 0:20:52 0:58:31 0:04:08 1:23:31 4 29
                       
Následující závodník absolvoval zkrácený úvodní běh a následné kolo a běh již v pořádku a je hodnocen mimo pořadí
573 Bobák Martin 2002 ZŠ Klíč Starší žáci open   0:59:52 0:04:14 1:04:06    
Výsledky - junioři
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
40 Novák František 1998 TRI SKI Horní Počernice Junioři hl.závod 0:22:54 1:08:56 0:21:12 1:53:02 1 35
Výsledky - open ženy
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
597 Grošaftová Lucie 1981   Ženy open open 0:18:23 0:36:40 0:03:27 0:58:30 1 10
591 Šťástková Stanislava 1972 Potkol Nový Bor Ženy open open 0:19:00 0:36:07 0:03:27 0:58:34 2 11
550 Chlupová Petra 1988 Horní Počernice Ženy open open 0:19:36 0:39:58 0:03:47 1:03:21 3 16
571 Sochorová Martina 1984   Ženy open open 0:18:55 0:41:38 0:03:36 1:04:09 4 18
563 Pelcová Andrea 1987   Ženy open open 0:20:41 0:45:08 0:04:04 1:09:53 5 22
567 Zemanová Jitka  1967 Bakov nad Jizerou Ženy open open 0:22:51 0:42:41 0:04:51 1:10:23 6 23
574 Ulrichová Radka 1976   Ženy open open 0:24:18 0:48:58 0:04:51 1:18:07 7 27
543 Holubcová Jitka 1981 Tryskomyši Ženy open open 0:25:20 0:47:54 0:04:55 1:18:09 8 28
562 Macháňová Leona 1967 iThinkBeer Ženy open open 0:26:33 1:01:01 0:04:47 1:32:21 9 30
Výsledky - open muži
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
585 Pušman Petr 1986   Muži open open 0:14:35 0:28:09 0:03:01 0:45:45 1 1
592 Spurný Milan 1961 CC Varnsdorf Muži open open 0:16:44 0:26:01 0:03:19 0:46:04 2 2
547 Chaloupka Přemysl 1971 Exit Team Muži open open 0:16:01 0:28:12 0:03:34 0:47:47 3 3
569 Zemler Václav 1963 Nazdařbůh Muži open open 0:16:48 0:28:49 0:03:37 0:49:14 4 4
595 Finkous Petr 1980   Muži open open 0:17:23 0:29:08 0:03:51 0:50:22 5 5
594 Křivánek 1977 Penzion Janouškovcovi Muži open open 0:17:20 0:34:00 0:03:37 0:54:57 6 8
598 Hurčík Jan 1985   Muži open open 0:18:15 0:36:46 0:03:27 0:58:28 7 9
537 Dogaru Vasil 1981 XDK.CZ Muži open open 0:18:58 0:35:28 0:04:31 0:58:57 8 12
593 Clemenz Heimo 1959 Jonsdorf Muži open open 0:18:53 0:40:33 0:04:27 1:03:53 9 17
552 Kopica Jiří 1978 Tryskomyši Muži open open 0:18:21 0:43:21 0:03:52 1:05:34 10 19
596 Kříž Pavel 1968   Muži open open 0:22:12 0:41:33 0:05:16 1:09:01 11 20
565 Sucharda Ondřej 1986 - Muži open open 0:20:00 0:48:57 0:04:58 1:13:55 12 25
Výsledky - ženy
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
51 Loubková Ivana 1980 Rohozec Amulet Cvikov Ženy hl.závod 0:22:28 1:05:28 0:19:25 1:47:21 1 22
50 Loubková Kateřina 1981 Rohozec Amulet Cvikov Ženy hl.závod 0:22:38 1:15:21 0:19:59 1:57:58 2 44
38 Kárníková Kateřina 1991 ELEVEN MERCEDES MITAS Ženy hl.závod 0:22:18 1:18:52 0:18:47 1:59:57 3 48
20 Měchurová Tereza  1988 Bike Gallery Ženy hl.závod 0:23:14 1:18:03 0:19:13 2:00:30 4 49
66 Finkousová Jana 1987   Ženy hl.závod 0:23:10 1:20:50 0:20:34 2:04:34 5 54
16 Krafková Ita 1981 KV Klíč Ženy hl.závod 0:22:57 1:22:01 0:20:04 2:05:02 6 55
4 Bredlová Jaroslava  1987 Ústí nad Labem Ženy hl.závod 0:22:15 1:28:33 0:20:08 2:10:56 7 57
27 Slaměná Ivana 1984 Volfartice Ženy hl.závod 0:24:38 1:26:17 0:20:47 2:11:42 8 58
62 Dospělová Lucie 1990 CK Šluknovsko Ženy hl.závod 0:24:00 1:26:42 0:22:41 2:13:23 9 59
64 Pešková Daniela 1983 Triade Decin Ženy hl.závod 0:25:34 1:30:12 0:21:00 2:16:46 10 61
18 Landová Martina 1986 SK Zizníkov Ženy hl.závod 0:25:49 1:32:29 0:21:41 2:19:59 11 65
26 Rybářová Šárka 1982 Konverzační výběh na Klíč Ženy hl.závod 0:27:23 1:29:16 0:26:02 2:22:41 12 66
33 Valachová  Šárka  1976 KVKlíč  Ženy hl.závod 0:29:40 1:44:12 0:25:27 2:39:19 13 69
25 Raisová Renata  1963 iThinkBeer Ženy hl.závod 0:33:21     DNF    
Výsledky - muži (r.94 - 75)
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
52 Jindra Pavel 1978 ELEVEN MERCEDES MITAS Muži hl.závod 0:18:19 0:54:11 0:16:01 1:28:31 1 3
14 Kolařík Tomáš 1978 CykloRenova Cvikov Muži hl.závod 0:17:41 0:56:11 0:14:43 1:28:35 2 4
35 Zeman David 1992 SUPERIOR CYKLOFIT TEAM Muži hl.závod 0:18:50 0:56:55 0:15:20 1:31:05 3 6
23 Polesný Martin 1980 beMANIAX MADBIKE Muži hl.závod 0:19:52 0:57:05 0:15:36 1:32:33 4 7
3 Dvořák David 1994 Lasvit Bikers Muži hl.závod 0:19:37 1:00:24 0:18:09 1:38:10 5 13
7 Ehl Petr 1978 HO SKOL Muži hl.závod 0:20:32 1:04:38 0:17:24 1:42:34 6 17
17 Krejný Kamil 1977 TT Cyklorenova Cvikov Muži hl.závod 0:21:04 1:03:25 0:19:23 1:43:52 7 18
34 Vlček Matěj  1981 TT-CYKLORENOVA CVIKOV  Muži hl.závod 0:21:57 1:04:47 0:19:04 1:45:48 8 20
61 Clemenz Silvio 1979 Jonsdorf Muži hl.závod 0:21:24 1:07:36 0:18:56 1:47:56 9 23
42 Matzner Martin 1988 Salomon Team Muži hl.závod 0:21:00 1:09:57 0:17:32 1:48:29 10 24
49 Conk Jakub 1983 CK Šluknovsko Muži hl.závod 0:22:49 1:06:03 0:19:53 1:48:45 11 25
68 Valtr Matěj 1977 Triva Praha Muži hl.závod 0:19:42 1:12:37 0:17:28 1:49:47 12 28
12 Jančovič Martin 1984 KRUŠNOMAN TRIATHLON TEAM  Muži hl.závod 0:21:51 1:10:15 0:18:23 1:50:29 13 30
9 Hlaváček Arnošt 1987 Mercedes Benz Salomon  Muži hl.závod 0:20:36 1:12:31 0:17:34 1:50:41 14 31
32 Tůma Jiří 1979 CK Šluknovsko-BICYKL KŘÍŽ Muži hl.závod 0:22:31 1:09:44 0:18:35 1:50:50 15 32
48 Klapka Štěpán 1980 Holák Muži hl.závod 0:22:17 1:09:51 0:19:39 1:51:47 16 34
59 Stolle Oliver 1985 SV-Weis-Rot-Schirgiswalde Muži hl.závod 0:22:29 1:11:15 0:19:40 1:53:24 17 36
1 Bečvařík Aleš 1986 Konverzační výběh na Klíč Muži hl.závod 0:24:36 1:11:06 0:19:15 1:54:57 18 40
22 Pleva Zdeněk 1983 Team Česká Tlama Muži hl.závod 0:21:55 1:14:55 0:19:54 1:56:44 19 42
2 Dragoun Petr 1979 Herby Servis Muži hl.závod 0:23:32 1:13:30 0:20:25 1:57:27 20 43
39 Dvořák František 1979 RUN Zoufalci Muži hl.závod 0:23:47 1:13:42 0:20:52 1:58:21 21 45
31 Tauchman Jan 1987 2. NORD Muži hl.závod 0:22:26 1:17:56 0:18:46 1:59:08 22 46
60 Schmieder Cornelius 1989 SV-Weis-Rot-Schirgiswalde Muži hl.závod 0:22:32 1:17:55 0:20:04 2:00:31 23 50
56 Skopový Štěpán 1986 Cvikov Muži hl.závod 0:18:24 1:24:44 0:18:20 2:01:28 24 52
19 Marek Jiří 1981 SPONA Teplice Muži hl.závod 0:22:44 1:20:16 0:21:12 2:04:12 25 53
67 Riedl Lukáš 1983 Louny Muži hl.závod 0:25:40 1:28:13 0:23:32 2:17:25 26 62
29 Straka Tomáš 1978 Horní Počernice Muži hl.závod 0:26:40 1:28:26 0:24:19 2:19:25 27 64
36 Žáček Michal 1983 - Muži hl.závod 0:26:04 1:33:40 0:23:49 2:23:33 28 68
11 Hrouda Milan  1977 SUPERIOR CYKLOFIT  Muži hl.závod 0:19:12     DNF    
Výsledky - veterání (r.76 a starší)
Číslo Jméno Ročník Oddíl Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Name Year Team Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
15 Kovář Petr 1975 ELEVEN MERCEDES MITAS Veteráni hl.závod 0:20:36 0:57:26 0:18:15 1:36:17 1 10
5 Čapek Lubomír 1974 KÚC Bikesport Ústí n/L Veteráni hl.závod 0:19:40 0:59:28 0:17:31 1:36:39 2 11
45 Knejzlik Marek 1976 Mimoň Veteráni hl.závod 0:20:26 0:59:40 0:16:49 1:36:55 3 12
46 Krásný Pavel 1975 Mladá Boleslav Veteráni hl.závod 0:20:34 1:00:28 0:17:17 1:38:19 4 14
53 Bartoš Jan 1974 Lamači skal Veteráni hl.závod 0:21:06 1:03:43 0:17:23 1:42:12 5 16
30 Suchý Pavel 1969 TT Ciklorenova Cvikov Veteráni hl.závod 0:21:37 1:03:56 0:18:38 1:44:11 6 19
65 Sláma Ondřej 1976 Bohemia Nový Bor Veteráni hl.závod 0:22:21 1:06:33 0:18:11 1:47:05 7 21
8 Haufert Arnošt 1972 Horolezecký klub Varnsdor Veteráni hl.závod 0:20:37 1:10:27 0:17:42 1:48:46 8 26
43 Holinka Jan 1970 SG Doksy Veteráni hl.závod 0:22:19 1:08:13 0:18:52 1:49:24 9 27
21 Peterka Marek 1970 Triade Decin Veteráni hl.závod 0:21:17 1:08:15 0:20:29 1:50:01 10 29
57 Sádovský Luboš 1965 Jablonec Veteráni hl.závod 0:20:59 1:12:36 0:17:27 1:51:02 11 33
55 Veselý Pavel 1966 MSK Horní Rokytnice Veteráni hl.závod 0:22:27 1:12:38 0:18:59 1:54:04 12 37
58 Pražák Petr 1971 Slévárna Suchomel Veteráni hl.závod 0:23:21 1:10:49 0:21:50 1:56:00 13 41
41 Bartoš Ladislav 1972 Lamači skal Veteráni hl.závod 0:24:13 1:13:33 0:22:08 1:59:54 14 47
24 Pröller Miroslav 1970 Česká Lípa Veteráni hl.závod 0:22:02 1:18:23 0,014085648 2:00:42 15 51
28 Šrachta Vladimír 1960 Cvikov Veteráni hl.závod 0:21:31 1:24:06 0:19:26 2:05:03 16 56
54 Pacina Jan 1966 Triade Decin Veteráni hl.závod 0:27:47 1:22:57 0:27:05 2:17:49 17 63
47 Zedník Ctirad 1973   Veteráni hl.závod 0:27:49 1:30:12 0:25:24 2:23:25 18 67
Výsledky - štafeta mix
Číslo Štafeta Členové Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Team   Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
109 Bicykl Kříž Team Ústí n.L. Nováková Jana, Barták Tomáš   Štafety smíšené hl.závod 0:23:29 0:51:54 0:18:17 1:33:40 1 8
108 JANA a JAN Svatošová Jana, Matoušek Jan   Štafety smíšené hl.závod 0:22:35 0:54:37 0:18:05 1:35:17 2 9
101 C15 Jana Luxíková,Tomáš Sekan   Štafety smíšené hl.závod 0:21:44 1:37:11 0:17:00 2:15:55 3 60
Výsledky - štafeta muži
Číslo Štafeta Členové Kategorie Trať 1.Běh +depo Kolo 2.Běh +depo Celkový čas Pořadí v kategorii Absolutní pořadí
Nr. Team   Category  Track 1.Run Bike 2.Run Total Category Absolute
106 Herby Servis Motl Ondra, Schwarz Herbert   Štafety muži hl.závod 0:17:58 0:51:07 0:14:48 1:23:53   1
107 Superior Cyklofit Cycling Team Machek Ivo, Petrášek Miloslav   Štafety muži hl.závod 0:18:38 0:51:13 0:14:34 1:24:25   2
102 SKI PAUDERA Vladimir Paudera,Jaroslav Jíra   Štafety muži hl.závod 0:19:20 0:54:46 0:14:56 1:29:02   5
100 Quick Death Radek Bekr,Patrik Stupka   Štafety muži hl.závod 0:19:02 1:06:05 0:15:24 1:40:31   15
104 Kubát/Bobák Tomáš Kubát,Josef Bobák   Štafety muži hl.závod 0:23:43 1:12:04 0:18:48 1:54:35   38
110 Holák Prokop Matěj, Cmund Ondřej   Štafety muži hl.závod 0:20:06 1:18:24 0:16:26 1:54:56   39